Činnost oddílu podporuje:
  • Město Kolín
  • Český svaz plaveckých sportů - program V
  • Středočeský kraj
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - program VIII.
 
NEJBLIŽŠÍ AKCE

9.-10.12.2017
Zimní MČR 14-ti letého žactva
(Prostějov)

9.-10.12.2017
Zimní MČR 13-ti letého žactva
(Trutnov)

9.-10.12.2017
Zimní MČR 12-ti letého žactva
(Kopřivnice)
sportovní oddíl plavání kolín

Družstva - od 1.9.2017

I. družstvo - trenér Miloslav Lhotka, Adam Kavřík, Petr Neumann, Petr Davídek
  příspěvky ZP do   příspěvky ZP do
Suk Maxim-A  5.1.2018  6.4.2018 Vránová Gabriela-A   6.4.2018
Humlíček Jakub-A  2.1.2018  6.4.2018 Jurčíková Kristýna-A   20.4.2018
Suk Daniel-A  5.1.2018  6.4.2018 Olivová Viktorie-A   6.9.2018
Bureš Tomáš-A    20.4.2018 Pátková Anna-B   30.8.2018
Bednarčík-B František    23.11.2017 Dvořáková Amálie-B   25.5.2018
Kvaček Tomáš-B  3.1.2018  1.9.2018 Kuchařová Bára-A   20.4.2018
      Zelená Eliška-A   18.2.2018
      Lelková Blanka-A  10.1.2018  6.4.2018
      Nováková-A Vendula  10.1.2018 20.4.2018
      Reslová Klára-A   20.4.2018
      Nováková Marie-A  4.1.2018 20.4.2018
      Šilarová Vendula-A   6.4.2018
      Šilarová Barbora-A   6.4.2018
      Puchnerová-B Barbora   7.11.2018
      Kašíková Kateřina-B   2.2.2018
      Peková Johanna-A  5.1.2018  2.3.2018
Tréninky
Pondělí 6.00-7.00 (A)
  16.00-17.30 (A+B)
Úterý 17.30-19.30 (A)
15.30-17.30 (B)
Středa 6.00-7.00 (A)
  15.00-17.00 (A+B)
Čtvrtek  17.30-18.30 (A)
Pátek 16.00-17.30 (A+B)
   
 Suchá  čtvrtek 16.00-17.00

II. družstvo - trenér Petr Černý, Pavel Suk
 
  příspěvky ZP do   příspěvky ZP do
Barták Lukáš-B
   12.9.2018 Bendová Kateřina-B    26.9.2018
Havlík Richard-A    19.9.2018 Hrušková Monika-A
  12.9.2018
Havlín Jonáš-B
   29.9.2018 Humlíčková Nela-A
 2.1.2018 6.9.2018
      Hvězdová Patrície-B
  4.9.2018
Holan Matyáš-B    12.9.2018 Peková Josefína-B
 5.1.2018  26.1.2018
Pavlíček Filip-B
   31.8.2018 Lundáková Petra-B
  4.10.2018
Musil Giulio-B   5.1.2018 Petránková Anna-B   1.9.2018
Musil Jose-B    5.1.2018 Rauchová Andrea-A   20.9.2018
Procházka-B Matyáš    3.10.2018 Teplá Magdaléna-A    2.8.2018
Stránský Šimon-B    5.9.2018      
Vokoun Roman-A    5.9.2018      

         
           
           

         
 
Pondělí  18.30-19.30 (A+B)
Úterý 15.30-17.30 (A)
15.30-17.00 (B)
Středa 15.00-17.00 (A)
18.00-19.30 (B)
Čtvrtek  
Pátek 15.00 - 16.00
   
   
























 III. družstvo - trenér Adam Kavřík, Hana Tůmová, Tomáš Urban, Jakub Svoboda
  příspěvky ZP do   příspěvky ZP do
 Fleischmann Adam   20.3.2018 Bendová Karolína    5.1.2018
 Havlín Štěpán    29.9.2018 Gojná Alena    23.3.2018
 Kočí Jan    21.2.2018 Gojná Veronika    23.3.2018
 Mach Daniel  3.1.2018  4.9.2018 Havlíková  Magdaléna    25.4.2018
 Novák Šimon    1.9.2018 Hoření Viktorie    4.9.2018
 Růžička David    19.1.2018 Jelínková Nikol    9.5.2018
 Slováček David    26.1.2018 Větrovská Ema    
 Víteček Šimon    27.12.2017 Paulová Aneta    6.10.2018
 Větrovský Matěj   6.12.2018 Podnecká Veronika    4.9.2018
 Musil Gabriel    29.11.2018 Půžová Kateřina    14.12.2018
 Pavlíček Radim    31.8.2018 Straková Rozárie    20.9.2018
 Čech Kryštof    17.5.2018 Škopková Bára    4.9.2018
      Trnková Anna    12.9.2018
      Myšková Eliška    6.12.2018
      Kakara Kristína    2.10.2018
      Šilarová Markéta    10.4.2018
           
 Tréninky
 Pondělí  17.30-18.30
 Úterý  -
 Středa  17.00-18.00
 Čtvrtek  18.30-19.30
 Pátek  
   
   



























 
© Copyright 2013 | Clever & Datak