logo.png

Družstva

Tréninky
Pondělí 6.00-7.00
18.30-19.30
Úterý 17.30-19.30
Středa 6.00-7.00
15.00-17.00
Čtvrtek  
Pátek  6.00-7.00
16.00-17.30
 Suchá  čtvrtek 17:30-18:30
I. družstvo - trenér Miloslav Lhotka, Adam Kavřík, Petr Neumann, Petr Davídek
  příspěvky ZP do   příspěvky ZP do
Bartoš Tomáš   14.6.2022 Bendová Karolína    
Břinčil Mirek   16.9.2022 Bendová Kateřina   22.9.2022
Fleischmann Adam   30.9.2022 Myšková Eliška   16.9.2022
Gross David   15.6.2022 Peková Johanna   23.8.2022
Havlín Štěpán     Petránková Anna   14.6.2022
Kočí Jan     Reslová Klára   12.7.2022
Mach Daniel   29.7.2022 Zelená Eliška   15.7.2022
Novák Šimon   13.9.2022 Jelínková Nicol   22.9.2022
Pavlíček Filip   14.6.2022 Vránová Gabriela   14.6.2022
Pavlíček Radim   1.10.2022      
Petránek Josef          
Procházka Matyáš   16.9.2022      
Růžička David   23.9.2022      
Suk Daniel   16.9.2022      
Větrovský Matěj   21.6.2022      
Tréninky
Pondělí  
Úterý 15.30-17.30
Středa 18.00-19.30
Čtvrtek  suchá 17:30
Pátek 15.00 - 16.00
II. družstvo - trenér Petr Černý, Pavel Suk
  příspěvky ZP do   příspěvky ZP do
Bačík Albert   7.4.2023 Jurčíková Kamila   6.9.2022
Forman Daniel   22.9.2022 Nováková Rozárie   31.5.2022
Kadeřábek Matěj     Suchánková Elena   10.9.2022
Kužel Jonáš     Teplá Klára   8.9.2022
Mach Tomáš   2.9.2022 Vokounová Jana   29.9.2022
Mejstřík David   21.9.2022 Zemanová Sára   23.3.2022
Moravec Stanislav   3.9.2022 Chalupníková Valerie    
Musil Gabriel   6.10.2022      
Prachař Vojtěch   14.9.2022      
Růžička Filip   23.9.2022      
Suchý Marek   23.2.2023      
Šebetka Michal          
Šimůnek Matěj          
Vajda Michal   20.9.2022      
           
           
           
           
Tréninky
 Pondělí  17.30-18.30
 Úterý  -
 Středa  17.00-18.00
 Čtvrtek  18.30-19.30
 Pátek  
 III. družstvo - trenér Adam Kavřík, Hana Tůmová, Tomáš Urban, Veronika Puchnerová, Vendula Nováková, Petra Dvořáčková
  příspěvky ZP do   příspěvky ZP do
Bromová Beáta   dodat Hrbek Vladimír   2.10.2022
Formanová Patrície   22.9.2022 Horák Ondřej   dodat
Fratričová Jolana   30.8.2022 Kovář Maxim   4.10.2022
Horáková Laura     Lhotka Lukáš   27.1.2023
Prachařová Aneta   14.9.2022 Mysliveček Matěj   17.1.2023
Přichystalová Aneta   20.8.2022 Soukup Tadeáš   2.10.2022
Vojtová Valentýna     Vajda Daniel   23.8.2022
Vokálová Anna     Vočadlo Milan    
      Vondráček Pavel   14.9.2022
Kuligová Karolína     Vyšanský Martin    
Brunclíková Amálie          
Tesařová Barbora     Čech Matyáš    
      Spáčil Jan    
      Suchánek Vojtěch    
      Šebetka Martin    
           
           
           
           
           
           
Trénink
Pondělí 16.45-17.40
IV. družstvo - trenér Miloslav Lhotka, Adam Kavřík, Petr Neumann,
  příspěvky ZP do   příspěvky ZP do
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Činnost oddílu podporuje:

  • Město Kolín
  • Český svaz plaveckých sportů - projekt Sportovní středisko (SpS)
  • Středočeský kraj - projekt Sportovního centra mládeže (SCM) - paprsek SOPKo
  • Národní sportovní agentura - program Můj klub 2022
  • PARCEL LOGISTIC s.r.o.
  • AUTOLAK SERVIS Štefan Bučan
  • GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.
  • ELDRATH s.r.o.
  • ENERGIE AG Kolín a.s.
     

NEJBLIŽŠÍ AKCE

30.-31.8. O pohár starostky Černá v Pošumaví (Černá v Pošumaví)
13.8.        Mezi mosty Českých Budějovic (České Budějovice)
21.8.        Podstředohorský plavecký maratón (Libochovice)
27.8.        Memoriál Hany Greenfieldové (Kolín)
28.8.        Swimrun (Kolín)
28.8.        Pastvinský maratón (Pastviny)