Kolinští plavci začali další sezónu v dálkovém plavání na Zimním MČR v dálkovém plavání v Praze-Podolí. Mistrem ČR na 3 km v kategorii mladšího žactva se stala Gabriela Vránová časem 53:19,0. Ve stejné kategorii si pro bronzovou medaili doplava Vendula Nováková časem 1:03:09,2. V kategorii staršího žactva Denisa Forsterová doplavala na 5km na 9.místě časem 1:17:01,9. V kategorii ml.dorostu získala Veronika Puchnerová časem 1:16,10,6 bodované 5. místo. Poslední zástupce v této soutěži byla Pavlína Kubátová, která skvělým výkonem 1:07:21,0 na 5 km získala brozovou medaili v kategorii st. dorostu. Mimo soutěž startovali další kolínští plavci Eliška Zelená, Michael Cepek, Jakub Svoboda, Marie Neumannová a Maxim Suk. Celkové výsledky lze nalézt v sekci termínová listina nebo stáhnout zde.