Plavci Sportovního oddílu plavání Kolína na Zimních mistrovství České republiky jednotlivých kategorií  žactva zaplavali skvělé, většinou své nejlepší osobní výkony a rozhodně patřili na těchto závodech k republikové špičce.
V Trutnově, v kategorii 12-ti letých žáků, zářily dvě kolínské plavkyně, Blanka Lelková a Klára Reslová. Lelková prokázala příslušnost k nejlepším plavkyním ČR 12-ti letého žactva a vybojovala celkem 6 medailí ze šesti startů. Titul Mistr ČR získala naprosto fantastickým časem 5:19,92 v disciplíně 400 polohový závod, dále byla stříbrná v disciplínách 200 prsa, 200 polohový závod, 400 a 800 volný způsob a bronzová na 100 prsa. V disciplíně 200 prsa ji zdárně sekundovala Klára Reslová, která výborným závěrem získala bronzovou medaili a Kolín tak měl na stupních vítězů dvě plavkyně, v disciplíně 100 prsa pak doplavala jako pátá. Dalším účastníkem tohoto MČR byl Dan Suk.
V Mladé Boleslavi, v kategorii 13-ti letých žáků, si pohrával s nervy trenérů a rodičů Jakub Humlíček, který v disciplíně 1500 volný způsob nasadil naprosto dokonalé strojové tempo a postupně drtil své soupeře, aby nakonec doplaval na výborné bronzové pozici časem 18:02,12.  V disciplíně 400 volný způsob doplaval čtvrtý. Kristýna Jurčíková v disciplíně 200 motýlek doplavala na 11.místě a Vendula Šilarová skončila desátá v disciplíně 100 motýlek.
V Kopřivnici, v kategorii 14-ti letého žactva, se představili dva kolínští plavci, Maxim Suk a Gabriela Vránová. Maxim Suk nejlépe doplaval v disciplíně 200 volný způsob na 8. místě a Gabriela Vránová na 9. místě v disciplíně 800 volný způsob.
Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.